Witamy serdecznie !
Jesteśmy grupą ludzi w różnym wieku, których łączy jedna pasja: podróżowanie. Nasze wykształcenie i aktywność zawodowa sytuuje się w obrębie marketingu i badań marketingowych, finansów, oraz zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej misji kładziemy bardzo duży nacisk na profesjonalizm, edukację poprzez ogólnie pojętą turystykę lecz głównym naszym mottem jest pomoc w przygotowaniu podróży.

Na naszym portalu niczego nie sprzedajemy, staramy się kreować pomysły które, mamy nadzieję, pomogą Wam w spełnianiu marzeń.

Strona help4travel.pl powstała w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia związane z wojażami, głównie na własną rękę. Naszą ideą było stworzenie, dla wszystkich osób zainteresowanych aktywnym poznawaniem Świata, miejsca gdzie każdy mógłby wykreować swoją wymarzoną podróż oraz przy okazji znaleźć pomocne i użyteczne informacje z nią związane. Będziemy starali się tu przekazać Wam w sposób prosty i rzeczowy niezbędną wiedzę do samodzielnego stworzenia wakacji czy też wyjazdów zagranicznych, głównie za niewielkie pieniądze.
Propagujemy tego typu formy wyjazdów i będziemy Was w tym aktywizować. Dzięki tej formie zdobędziecie doświadczenie a co za tym idzie niezbędną wiedzę, samodzielność, zaradność, szacunek do innych kultur i obyczajów, podszkolicie języki...

A jeżeli nie macie czasu na samodzielną organizację takich wypraw, możemy Wam w tym pomóc. Szczegóły znajdziecie w zakładce „oferta”.

Zespół
help4travel.pl
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2018. All rights reserved.