O nas

Jesteśmy grupą ludzi w różnym wieku, których łączy jedna pasja: podróżowanie. Nasze wykształcenie i aktywność zawodowa sytuują się w obrębie marketingu, finansów, oraz zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej misji kładziemy bardzo duży nacisk na profesjonalizm, edukację poprzez ogólnie pojętą turystykę lecz głównym naszym mottem jest pomoc w przygotowaniu podróży.

Na naszym portalu niczego nie sprzedajemy, staramy się kreować pomysły które, mamy nadzieję, pomogą Wam w spełnianiu marzeń.

Portal help4travel.pl powstał w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia związane z wojażami, głównie na własną rękę. Naszą ideą było stworzenie, dla wszystkich osób zainteresowanych aktywnym poznawaniem Świata, miejsca gdzie każdy mógłby wykreować swoją wymarzoną podróż oraz przy okazji znaleźć pomocne i użyteczne informacje z nią związane. Będziemy starali się tu przekazać Wam w sposób prosty i rzeczowy niezbędną wiedzę do samodzielnego stworzenia wakacji czy też wyjazdów zagranicznych, głównie za niewielkie pieniądze.

Propagujemy tego typu formy wyjazdów i będziemy Was w tym aktywizować. Dzięki tej formie zdobędziecie doświadczenie a co za tym idzie niezbędną wiedzę, samodzielność, zaradność, szacunek do innych kultur i obyczajów, podszkolicie języki…

A jeżeli nie macie czasu na samodzielną organizację takich wypraw, możemy Wam w tym pomóc. Szczegóły znajdziecie w kategorii „oferta”.