Darmowa karta dla każdego podróżnika od REVOLUT

Karta Revolut za darmo, bonus w wysokości 15 zł na start oraz darmowa wysyłka. Tak naprawdę to tylko miłe dodatki, bo Revolut sam w sobie jest bonusem: dzięki niemu unikniesz kosztownych przewalutowań podczas płatności za granicą i będziesz mieć za darmo wypłaty z bankomatów na Świecie.

 

CO TO JEST REVOLUT

Revolut jest przedpłaconą kartą połączoną z aplikacją zainstalowaną na Twoim telefonie na bezpłatnie prowadzonym koncie. Możesz błyskawicznie ją doładowywać przelewem bankowym lub za pomocą innej karty debetowej/kredytowej. Revolut umożliwia dokonywanie płatności wykorzystując przewalutowania, bez dodatkowych opłat. Pozwala także na otrzymywanie oraz wysyłanie przelewów bankowych w 25 różnych walutach po kursach międzybankowych. Dzięki karcie możecie również uniknąć opłat za wypłaty z bankomatów oraz drogiego przewalutowania w czasie dokonywania takiej wypłaty. Ponadto w każdym miesiącu możecie wypłacić bez żadnych kosztów, w przeliczeniu na złotówki około 1 000 zł (200 GBP) z bankomatów na całym Świecie.

Aby skorzystać z promocji Revolut należy dokonać rejestracji korzystając z poniższego linku:

           

W niecałą minutę staniecie się szczęśliwymi posiadaczami tej niezwykłej karty, przydatnej na każdym wyjeździe i podróży, dzięki której będziecie mogli korzystać z możliwości dostępu do wielu walut, m.in:

GBP, EUR, USD, AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, HKD, HUF, NOK, PLN, RON, SEK, ILS, INR, JPY, MAD, NZD, QAR, RAN, SGD, THB, TRY, ZAR.

 

Natomiast jeśli prowadzicie swój biznes możecie otworzyć również konto firmowe oraz otrzymać do niego kartę kliknijcie poniższy link:

Jeżeli mieszkacie poza granicami Polski wówczas Wasz bonus za wyrobienie karty będzie jeszcze wyższy! Przykładowo, dla osób mieszkających w Szwecji będzie to 200 SEK (około 80 zł), zaś w Niemczech 15 euro (około 64 zł). Warunkiem uzyskania wyższej premii jest rzeczywiste posiadanie adresu zamieszkania w danym kraju. Revolut w takim przypadku może poprosić o weryfikację rzeczywistego zamieszkiwania (uwaga: dotyczy tylko i wyłącznie okresu promocyjnego).

 

JAK ZAMÓWIĆ KARTĘ, KROK PO KROKU

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję jak zamówić kartę:

  • odbierz sms-a z linkiem do instalacji aplikacji. Zainstaluj ją, a następnie – już w aplikacji – zarejestruj konto podanym wcześniej numerem telefonu. Sms może być w języku angielskim, ale aplikacja, w której będziesz się rejestrować, jest już po polsku. Revolut podlega kontroli brytyjskiego odpowiednika Komisji Nadzoru Finansowego, w związku z czym zgodnie z prawem podczas rejestracji wymagana jest weryfikacja – wykonasz ją robiąc zdjęcie (selfie) oraz zdjęcie dokumentu tożsamości,
  • zamów kartę  i doładuj swoje konto kwotą 20 zł – najszybciej zrobisz to kartą płatniczą/kredytową, ale można również zwykłym przelewem. Oczywiście ta wpłata zostaje na Waszym koncie i możesz nią dowolnie dysponować
  • po kilku dniach otrzymasz kartę. Zrób nią jedną płatność na dowolną kwotę, np. w pobliskim sklepie spożywczym lub w internecie, karta zostanie wówczas aktywowana.

Po spełnieniu powyższych warunków bonus 33 zł wpłynie na Wasze konto w Revolucie.

 

CO DAJE NAM KARTA REVOLUT

  • możliwość wykonywania międzynarodowych płatności kartą w ponad 150 walutach bez kosztów przewalutowania i dodatkowych prowizji,
  • darmowe wypłaty z bankomatów na Świecie do kwoty 200 GBP miesięcznie (lub jej równowartość w innej walucie),
  • darmowa wymiana w 29 walutach do 20 tys. zł miesięcznie bez żadnych ukrytych opłat,
  • zero opłat miesięcznych za kartę czy konto (w wersji standard),
  • ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, dzielenie rachunków, dostęp do Apple Pay i Google Pay oraz polski rachunek IBAN z numerem konta

 

KRÓTKA HISTORIA REVOLUT

Revolut Ltd, brytyjski start-up z siedzibą w Londynie założyło w lipcu 2015 r. dwóch byłych pracowników banku Credit Suisse. Legenda na użytek korporacji głosi, że wymyślili oni własny biznes podczas podróży, kiedy musieli słono płacić za wymianę walut. Od marca 2018 r. Revolut działa oficjalnie także w Polsce. Opiera się on na infrastrukturze banków Lloyds TSB oraz Barclays. Sama firma działa pod nadzorem FCA, brytyjskiego odpowiednika Komisji Nadzoru Finansowego. Po uzyskaniu licencji bankowej, głównym celem Revolut jest wejście na rynek pożyczek: limit kredytowy na rachunku i kredyt dla firm i konsumentów.   

 

Życzymy przyjemnego użytkowania karty Revolut:

TUTAJ   zamówisz bezpłatną kartę Revolut.

 

Aktualizacja artykułu:  22 stycznia 2020

 

Pamiętaj również o ubezpieczeniu w podróży, poniżej porównywarka najlepszych ubezpieczeń turystycznych:

 

 

Słowa kluczowe:  Revolut, Promocja, Polecenie, Polska, Europa, Świat, Bank, Rabat, Okazja,