100 PLN na noclegi w AIRBNB

Chcielibyście otrzymać minimum 100 zł za pierwszą rezerwację noclegu na portalu Airbnb? Powiemy Wam jak to zrobić.

Serwis noclegowy Airbnb jest jednym z najpopularniejszych na Świecie serwisem ofert noclegowych zrzeszających prywatne osoby oferujące noclegi w bardzo przystępnych cenach. Tak więc w serwisie zarezerwujecie nocleg na weekendowe wypady lub długie wakacje nie tylko w kwaterach prywatnych, apartamentach ale będziecie mieli okazję zarezerwować cały dom (również z basenem) lub tylko pojedynczy pokój u któregoś z gospodarzy na całym Świecie. Nie zarezerwujecie tam standardowego pokoju hotelowego ale za to możecie znaleźć prawdziwe perełki i zamieszkać w domku na drzewie, domku na plaży, w apartamencie w samym centrum miasta czy też domku kempingowym w spokojnej okolicy.

Możemy tu w jednym miejscu porównać oferty wielu miejscówek zlokalizowanych na interesujących nas obszarze. Wygodna wyszukiwarka pomaga nam w dokonaniu selekcji ofert między innymi według kryterium ceny, rodzaju miejsca i rodzaju podróży.

JAK TO DZIAŁA

Aby skorzystać  ze zniżki w Airbnb należy dokonać rezerwacji pokoju, mieszkania lub apartamentu korzystając z poniższego linku polecającego:

 

uzyskanego od uczestnika programu poleceń Airbnb, spełniając następujące warunki:

• minimalna wartość rezerwacji musi stanowić co najmniej wartość 300 zł (bez opłat serwisowych i podatków),
• z programu mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat.

Po wejściu na stronę Airbnb przez polecający link, zobaczycie następującą informację:

Wówczas rejestrujecie się na portalu Airbnb i tworzycie swoje nowe konto (aby skorzystać kolejny raz ze zniżki należy utworzyć nowe inne konto).

Po poprawnej rejestracji w serwisie zniżka 100 zł na nocleg automatycznie zostanie dopisana do Waszego nowo utworzonego konta i następnie wyświetli się komunikat informujący o przyznanych środkach na zakup noclegu.

W następnym kroku, przechodzicie do wyboru interesującego Was obiektu a po wyborze do rezerwacji noclegu. W trakcie rezerwacji zniżka zostanie automatycznie dodana w sekcji „środki na podróże” i Wasza łączna do zapłaty zostanie pomniejszoną o tą właśnie zniżkę.

Jeżeli nie chcecie korzystać ze zniżki już teraz możecie ją wykorzystać w innym terminie. Zniżka jest ważna przez rok od daty utworzenia nowego konta a termin jej wygaśnięcia sprawdzicie klikając w zakładkę „Środki na Twoim koncie”.

 

TUTAJ   znajdziecie link polecający dzięki któremu otrzymacie promocyjne 100 zł

TUTAJ   znajdziesz regulamin poleceń Airbnb

 

 

Aktualizacja artykułu:  9 kwietnia 2019

 

Słowa kluczowe: Airbnb, Noclegi, Hotel, Hotele, Apartament, Dom, Mieszkanie, Promocja, Polecenie, Polska, Rabat, Okazja, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023,